fbpx
Esimene Eesti disainmööblit koondav mööblipood
NAUTILUS on ZOME väike vend. Ta koosneb 12 kaardus elemendist, mis on kinnitatud skeletile neetide abil. Lamp heidab põrkevalgust, mis mängib valguse ja varjuga - Nautilus on tugeva iseloomuga ruumi ehe. Lamp sobib nii üldvalguseks kui kohtvalguseks laua kohale. NAUTILUS loob dünaamilise valguse voogamise ruumi.

Jaanus Orgusaar

Jaanus Orgsuaar on leiutaja ja disainer, kes sukeldub otse algallikate juurde – tema looming on inspireeritud looduse geomeetriast – seepärast on tema disainitud objektid selgelt äratuntavad. Tema firmamärk on kahemõõtmelisest lehtmaterjalist ruumiliste objektide konstrueerimine leidlike lõigete abil. Kirgliku eksperimenteerijana mängib ta struktuuridega, mille tulemusena sünnivad üllatavad disaini- ja arhitektuuriobjektid. Vormi põhinemine loodusprintsiipidel võimaldab muuta eseme mastaapi ning nii võibki Jaanuse töölaual muutuda valgusti majaks ja vastupidi. Tema valmistatud skulpturaalsed sisustusesemed on praktilised ja kaunid, ning pakuvad erilist ruumikogemust. Loodus püüdleb struktureeritusse ja korra poole, toimub kohanemine oludega, ning seda püüab ka disainer järgida. Jaanus Orgusaar kannab looduses nähtu üldistatud võtmes üle disaini ja arhitektuuri.

Borealis Oü on perefirma, mis alustas tegevust 2010 aastal. Meie peadisainer on Jaanus Orgusaar ja turunduse ja müügiga tegeleb Margit Lillak. Meie peamine fookus on olnud jätkusuutlikult toota täiuslikkuseni lihvitud disainmööblit naturaalsest materjalist – põhiliselt kasevineerist. Kuna enamus tooted on kokkupandavad, siis oleme suunatud ekspordile ja 70% toodetest liigub Eestist välja. Meie kõige populaarsem toode äbi aegade on olnud Comb riiuli-pere, mis on kogunud suurt populaarsust kogu Euroopas ja kaugemalgi. Paljud sisustusesemeid on valminud disaineri enda pere praktilistest vajadustest. Kõik müügis olevad tooted on peres igapäevases kasutuses, aastate jooksul läbi proovitud ja testitud ning täiustatud. Lisaks mööblile arendame väikearhitektuuri tooteid, mis pakuvad jätkusuutlikku ja looduslähedast eluvõimalust väikeste vabaaja- majade näol.

tutvu meie koostööpartneritega:

tutvu meie koostööpartneritega:

Scroll to Top