fbpx
Esimene Eesti disainmööblit koondav mööblipood
4room laevalgustid BubbleBoy mustal taustal. Bubbleboy valgustid on toodetud Eestis ja keskkonnasõbralikud

4ROOM

4ROOM seina-, põranda- ja laevalgustid sünnivad alates ideest kuni valmistooteni 4ROOM tehases Eestis. Neil on lai valik lahendusi, mis võimaldavad kiiresti ja kvaliteetselt täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid!

4roomi ajalugu ja kogemus ulatub tagasi aastasse 1959, alates 2003 tegutsevad nad kaubamärgi 4ROOM all, mis kajastab kõige paremini valgustitootja tegevust ja nägu. FOR room or 4 different room-s 🙂

2. IDEE ja DISAIN

Inspiratsiooni ammutatakse elust ja loodusest, meeskonnatööna tehase ja disainerite abil viimistletakse toode. 4ROOM ei lõpeta enne, kui toode on „Lõpuni disainitud”, see on eesmärk mida ka järgitakse.

Valgustite tootja sooviks on olla ja jääda oma nägu ning läbi eripära pakkuda klientidele säravaid ja ajatuid valgusteid.

3. TOOTMINE

4ROOM loob tooted kestma – nii nagu neid valmistasid nende vanavanemad. Seepärast kasutatake hoolikalt valitud naturaalseid materjale säästlikult, kuid kvaliteedi pealt kokku hoidmata. Kõik materjalid ja komponendid on sertifitseeritud ja valmistatud EU-s!

4. EMOTSIOON

Toodetakse üksnes valgusteid, mis rõõmustavad nende endi südant ja silma. 4ROOM soovib siiralt, et kirg, mida toodetesse pannakse, jõuaks toodete kaudu kliendini!

SINU RÄTSEP VALGUSTITE MAAILMAS

4ROOM seina-, põranda- ja laevalgustid

tutvu meie koostööpartneritega:

tutvu meie koostööpartneritega:

Scroll to Top