fbpx
Esimene Eesti disainmööblit koondav mööblipood
parim laud kodukontoris töötamiseks. Aitab tõmmata selged piirid töö- ja eraelu vahel

MinuKodukontor

 

Mugav ja efektiivne kodukontor!

Disainer Anna-Liisa Hanni

Disainer Anna-Liisa Hanni loob kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis lahendavad sinu probleemi kodus töötamisel: töö- ja eraelu vahel piiri tundmine, tööasjade korras hoidmine ja hoiustamine ning ületöötamise vähendamine.

Ma soovin, et Sa unistaksid suurelt ja elaksid oma elu parimal võimalikul viisil.

Kõik sai alguse 2018. aastal, kui otsustasin minna EKA magistrisse tootedisaini õppima. Esimene mööbliprojekt oli koostöös Woodmaniga. Sealt sai alguse minu suurem armastus funktsionaalse ja läbimõeldud mööbli vastu ning mulle hakkas huvi pakkuma kõige rohkem just kontoriteema.

Pärast EKA lõpetamist ja eritellimusmööbliettevõtetes insenerina töötamist otsustasin, et soovin päriselt ellu viia oma mõtte unistuste kodukontorist ja sellest lauast, mis sai kooliprojekti raames disainitud.

2021. aastal tegin täieliku tootearenduse lauale ANNA, uurisin inimeste probleeme kodus töötamisel ning 2022. aasta kevadel sain valmis esimese versiooni lauast. Pärast aasta aega laud ANNA kasutamist soovisin seda muuta veel paremaks ja mugavamaks, mistõttu tegin olemasolevale lauale koostöös Enimaga uue versiooni ANNA 2.0.

Samal ajal hakkasin arendama ka laud NELE esimest versiooni, mis valmis 2023. aasta alguses. Olen koostöös Enimaga arendamas välja laud NELE 2.0 versiooni, mis saab olema eriti äge söögilaud-kodukontorilaud kaks ühes. – disainer Anna-Liisa Hanni

 

tutvu meie koostööpartneritega:

tutvu meie koostööpartneritega:

Scroll to Top