fbpx
Esimene Eesti disainmööblit koondav mööblipood
Sinine Diivan interjöris

Sofaservice

Teatame rõõmuda, et oleme asunud looma esimest Furni kollektsiooni koostöös Sofaserviciga! Põnev partnerlus annab meile võimaluse luua omaenda voodi ja diivan ning pakub meile võimaluse tuua teieni midagi täiesti ainulaadset.

Meie eesmärk on ühendada stiil, mugavus ja funktsionaalsus, et luua voodi ja diivan, mis rõõmustavad ja rikastavad teie igapäevaelu. Sofaservici kogemus mööblitööstuses ja meie kirg disaini vastu tagavad, et see kollektsioon saab olema midagi erakordset!

Oleme põnevil jagamaks teiega rohkem üksikasju sellest, mis meid inspireerib ja milliseid unikaalseid esemeid saate oodata meie uuest kollektsioonist. Jääge meiega ja olge valmis avastama uusi ilumeistriteoseid, mis muudavad teie kodu veelgi hubasemaks ja elegantsemaks.

SOFASERVICE
Sofaservice OÜ on Kalev Pagari loodud pehmemööblit tootev Eesti ettevõte. Igapäevane koostöö on seotud sisekujundajate ja arhitektidega, kellega koos sisustame Eesti juhtivate kinnisvaraarendajate näidiskortereid ning eramuid. Lisaks oleme tootnud ka suuremahuliste projektide mööblit nagu Ugala Teatri 600 saalitooli, ning erinevate kontorite, hotellide ja restoranide diivanid.

Sofaservice valmistab ja müüb pehmemööblit, mille puhul saad ise olla trendi kujundaja ja maitse looja. Mööblidisain on küll meie kirg, aga sinu kodu puhul on ainult üks ekspert – see oled sina ise. Oled see, kes teab mis meeldib, mida vajad ja mis töötab sinu unikaalse ja erilise ruumi puhul. Võtame sinu visiooni enda kaitsva tiiva alla ja teeme sellest Sofaservice meeskonna abil midagi täiuslikku! Aitame sul nautida neid elu kõige erilisemaid ja ilusamaid hetki, luues ideaalse mööbli ja kodu just sinu personaalsteks vajadusteks

tutvu meie koostööpartneritega:

tutvu meie koostööpartneritega:

Scroll to Top