fbpx
Esimene Eesti disainmööblit koondav mööblipood
Eestis valmistatud seinapaneelid

MEIE

MEIE on pühendunud kõrgekvaliteedilise puitmööbli tootmisele, mis ühendab sujuvalt vormi ja funktsiooni. Tootekataloogist leiate nii seinapaneelid, öökapid, diivanilauad kui ka riiulid! Eesti südames asuv MEIE on perefirma, mis esindab Euroopa parimat käsitööoskust. Brändi tegevjuht alustas kindla visiooniga puidutöötlemise teekonda vaid 23-aastaselt. Rohkem kui kahekümne aasta jooksul on koos pühendunud meeskonnaga omandatud puidutöötlemise valdkonnas ainulaadne kogemus. MEIE on tunnistus sügavast armastusest puukäsitöö vastu.

KVALITEET

MEIE-s tähendab kvaliteet rohkem kui lihtsalt standardit – see on nende alustala. Iga mööblitükk, mida valmistatakse, läbib hoolika protsessi, et tagada selle vastavus kõrgeimatele standarditele. Alates tooraine valikust kuni viimase lihvimiseni on pühendutud sellele, et pakkuda tipptaset, mis peab vastu aja katsumusele.

KLIENDITEENINDUS

Kliendid on meie tegevuse keskmes. Usutakse ehtsate suhete ja usalduse kasvatamisse. Klientide rahulolu on kõrgeim prioriteet ja püütakse pidevalt ületada ootusi, tagades, et kliendid tunneksid end alati hinnatuna ja kuulduna.

PEREETTEVÕTE

Perepõhised väärtused lähevad kaugemale äritegevusest; iga meie mööbliese sisaldab lugusid, traditsioone ja mälestusi. Igaüks, kes koostööd teeb või otsustab meie mööbli soetada, saab osaks meie perekonnast.

JÄTKUSUUTLIKUS

Vastutus meie planeedi ees on kohustus, mida võetakse tõsiselt. Mõistetakse, kui oluline on austada meie Maad, mistõttu ollakse pühendunud keskkonnasõbraliku ja jätkusuutliku mööbli valmistamisele. Võib uhkusega öelda, et omatakse FSC-sertifikaati ja töötatakse iga mööblieseme välja keskkonda silmas pidades; vähendatakse süsinikujalajälge ja võimaldatakse klientidel tunda uhkust oma kodus oleva mööbli üle.

LIGIPÄÄSETAVUS KÕIGILE

Elegantsus ja kvaliteet ei tohiks olla piiratud. MEIE on pühendunud erakordse mööbli valmistamisele, mis on kättesaadav kõigile, sõltumata eelarvest. Usutakse, et iga kodu väärib luksust ning püütakse muuta meistriteosed kättesaadavaks igale soovijale. Tõstke oma ruumi, mitte oma eelarvet!

Kliki Siia, et tutvuda MEIE seinapaneelide  ja puitmööbliga.

tutvu meie koostööpartneritega:

tutvu meie koostööpartneritega:

Scroll to Top